Andi i thotë “hajneshë”, acarohet Xhuli (VIDEO)

2023-01-20

Big Brother Vip Kosova Banoret

Përplasjet mes Andit dhe Xhulit kanë vazhduar edhe gjatë kësaj jave.

Madje ato kanë vazhduar edhe gjatë natës së sontme Prime të Big Brother VIP Kosova, përcjell Klankosova.

Në përplasje e sipër, Andi i ka thënë Xhulit “hajneshë”, gjë e cila e ka acaruar këtë të fundit.

Source:
https://klankosova.tv/andi-i-thote-hajneshe-acarohet-xhuli-video/