“A mendon se të është rritur vetëbesimi prej kur ka ardhur Vedati?”, përgjigjet Artani (VIDEO)

2023-03-04

Screenshot 2023 03 04 213529.png

Banorët e Big Brother VIP Kosova, gjatë mbrëmjes së sotme kanë luajtur me shishe, ndërsa nuk munguan pyetjet me spec.

“A mendon se të është rritur vetëbesimi prej kur ka ardhur Vedati?”, ka qenë një pyetje e bërë nga Mbresa për Artanin.

“Jo. Unë nuk kam qejf kur të flas unë të më ndërhyjë dikush tjetër. Dëshira ime më e madhe është të flas unë veç vetëm”, ka thënë Artani pos tjerash.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

Source:
https://klankosova.tv/a-mendon-se-te-eshte-rritur-vetebesimi-prej-kur-ka-ardhur-vedati-pergjigjet-artani-video/