“8 muajshe kam qenë Miss Ultrazani”, Vedati në rolin e një vajze nga Dubai (VIDEO)

2023-03-02

Vedat.jpg

Vedati sot ka bërë shaka derisa ishte duke qëndruar jashtë me Artanin në oborrin e shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Ai ishte në rolin e një vajze të bukur dhe fjalët e tij, shkaktoi të qeshura të shumta tek Artanin.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

Source:
https://klankosova.tv/8-muajshe-kam-qene-miss-ultrazani-vedati-ne-rolin-e-nje-vajze-nga-dubai-video5/